Hakkımızda
Hakkımızda
2018-04-18

1990 yılında arıcılık ile uğraşmaya başlayan Şirin ailesi, arıcılığın gerektirdiği bütün özveriyi göstererek kovan üretim kapasitelerini yıllar içinde artırmıştır.

 

Bal üretirken bu işin doğal yollarla yapılması gerektiğini bilen ve vizyonunu bu yönde belirleyen Şirin ailesi, Türkiye'nin ve Ortadoğunun birçok gıda ve toptancı firmalarına bal tedariği yapmıştır.
 

Arıcılıkta gösterdiği başarıyı, medikal sektöründe de yakalayan Şirin ailesi, üretimini yaptığı yüksek kaliteli balı tüketicilere doğrudan ulaştırma adına faaliyetlerine 2017 de başlamıştır.
 

Şirin ailesi, pazarlama ve marka konusundaki bilinciyle Harniva adlı markayı yaratmıştır.Harniva, harmony(harmoni) ve new(yeni) kelimelerinin birleşimiyle doğmuştur. Harniva'yı harniva yapan bu mucizevi canlılar, az miktarda bal yapabilmek için dahi milyonlarca çiçeğe konarlar. Onların bu kusursuz hiyerarşide, bütün bir harmoni içerisinde her hasadı yeni bir bala yeni bir tada dönüştürmeleri Harniva markasının doğmasına ilham kaynağı olmuştur.
 

Harniva, Ordu'da kurduğu global standartlara uygun, 1000m2 'lik kapalı alanı olan modern tesisinde paketleme faaliyetlerine başlamıştır.
 

Harniva, rakımı yüksek temiz havalı yaylalarında, endemik olarak zengin bitki türü ile dünyanın en kaliteli ballarından biri olan Türk balını, global tüketicilere ulaştırmayı kendine misyon edinmiştir.

Online
Katalog
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için kataloğumuzu inceleyiniz.
KATALOG